"Рви цей сезон!". Тіна Кароль з авторкою свого хіта виступила на "Голосі країни 12" та розсекретила, за кого з тренерів вболіває. ВІДЕО

"Рви цей сезон". Тіна Кароль з авторкою свого хіта виступила на "Голосі країни 12" та розсекретила, за кого з тренерів вболіває. ВІДЕО

Співачка Тіна Кароль з’явилася на «сліпих прослуховуваннях» 12-го сезону шоу Голос країни. У п’ятому випуску розвернути тренерські крісла намагалася 32-річна виконавиця та авторка пісень Катерина Офліян.

Об этом сообщает Скандалы РУ


Співачка прийшла підтримати учасницю. Це їхня перша особиста зустріч, оскільки до цього Офліян і Кароль спілкувалися виключно у Мережі. До Офліян ніхто з тренерів не повернувся, але вона потрапила до команди «другого шансу» (Андрій Мацола та Олександра Заріцька).


"Катя – неймовірна людина. Вона написала пісні не лише для Тіни. Вона дуже скромна. Вона написала величезну кількість пісень для гурту KAZKA та багатьох інших. Просто погугліть, ви будете шоковані. Вона неймовірно талановита, розкішні пісні співає. Я її знаю ще з Харкова і була її фанаткою. Ми її не відпустимо", – поділилася Заріцька.«Не завжди композитори повинні перемагати у Голосі. Головне, щоб музика перемагала у серці кожного», — сказала Тіна. Співачка та учасниця заспівали разом.


Кароль також зізналася, за кого з тренерів вболіває цього сезону. Поп діва побажала перемоги Потапу. «Він бився зі мною за перемогу багато років. Потап, ну рви вже цей сезон! Я вже навіть пішла, щоб ти це зробив», — зазначила Кароль.


«Тебе згадують на Голосі кожен день», — звернувся до Тіни Святослав Вакарчук.

Источник: Руспрес